Menu
W

esele na łące, stoły przykryte obrusami z koronki, drewniana szopa przystrojona lampionami. To jeden z obrazków, który mamy na myśli, kiedy myślimy styl boho.

Albo taki: modny klub z lat 60-tych ze starą mozaiką na ścianie i lastriko, stare Volvo, którym jedziecie do ślubu- to kolejny obrazek.
Styl Boho nie jest ściśle skodyfikowany, jest na granicy stylów. Zdobywa Wasze serca, bo doskonale wpisuje się w trend ślubu na luzie.

Suknia Twojej wybranki w tym stylu będzie prosta, bez trenu i rozbudowanych ozdób. Ale nie bądź zaskoczony, jeśli na ramiona zarzuci koronkowy szalik po babci.

Zatem jaki powinien być garnitur ślubny w stylu boho?

Styl boho można żartobliwie określić jako styl klasyczny, w którym puściły uszczelki.

Strój Pana Młodego w stylu boho nie jest ściśle określony. To zabawa z konwencją. Ale czy znaczy to, że w stylu boho wszystko wolno? Nie. Nie jest to miejsce, aby iść do ślubu na bosaka i w lnianej koszuli.

Dlatego styl boho kocha się z kolorem brązowym w różnych odcieniach, od jasnych beży po czekoladowe brązy. Nie gardzi również szarościami i jasnym granatem. Forma garnituru powinna być klasyczna, jednak w doborze kolorów panuje większa dowolność niż w stylu klasycznym czy glamour.

Umów wizytę

Fields marked with an * are required