Menu
K

ażdy nasz garnitur gotowy ma charakterystyczne cechy prawdziwego garnituru Macaroni Tomato Wedding. A są to włoski styl- szersza klapa podkreślająca klatkę piersiową i ramiona, kieszeń piersiowa cięta po łuku, naturalna linia ramion, wysoko wszyta pacha dzięki temu zyskujesz swobodę ruchów w tańcu i wiele innych.

Kupowanie garnituru z wieszaka (czyli gotowego) nie oznacza, że decydujesz się na coś gorszego niż w przypadku garnituru na miarę. Jeśli wybrany przez ciebie wzór czy kolor jest właśnie u nas dostępny i masz klasyczną figurę, stopień dopasowania może być wręcz idealny. Pamiętaj, że wszystkie nasz garnitury ślubne szyte są na bazie tej samej konstrukcji optymalnej dla sylwetki mężczyzn w Polsce.

Bez kompromisów- nasze garnitury ślubne gotowe

Jaki gotowy, śluby garnitur kupisz w Macaroni Tomato Wedding?
Nasza kolekcja gotowych garniturów ślubnych zawiera prawdziwe bestsellery i klasyki. Kupisz u nasz garnitury w 3 odcieniach granatu w dwóch krojach (klapa w szpic i klapa klasyczna) oraz garnitur szary. W sezonie ślubnym staramy się aby cały czas dostępna była pełna rozmiarówka garniturów. W naszej ofercie są dostępne garnitury dla panów o typowym wzroście oraz wysokich.

Na garnitury gotowe decydują się zazwyczaj panowie szukających klasycznych garniturów na swój ślub, spóźnialscy, bądź świadkowie i rodziny.

Kupując garnitur gotowy u nas możesz liczyć, że nasz przeszkolony personel zaznaczy konieczne poprawki i zostaną one wykonane przez naszych krawców za niewielką opłatą. Kupując garnitur gotowe w innych miejscach często nie masz takiego komfortu.

Zapraszamy do naszego sklepu on-line lub do butiku na Krochmalnej 58/U2, aby zapoznać się ofertą.

Czy gotowy garnitur ślubny jest dobrym rozwiązaniem?
Oczywiście. Ostatecznie chodzi o to, żebyś dobrze wyglądał i pasował strojem do swojej wybranki. Czy garnitur jest gotowy czy szyty na miarę ma drugorzędne znaczenie. Naszą kolekcję garniturów gotowych oparliśmy na naszych doświadczeniach w szyciu na miarę i na waszych najczęstszych wyborach, dlatego jest duża szansa, że Twoje poszukiwanie wymarzonego garnituru do ślubu skończy się na półce w gotowymi garniturami ślubnymi.

Pamiętaj również, że Twoje ślubne ubranie to nie tylko garnitur. To również koszula, buta i dodatki. Dzięki starannemu i niebanalnemu doborowi tych właśnie, można bardzo klasyczny i spokojny garnitur zamienić w coś spektakularnego i niezwykłego.