Menu
P

roces szycia na miarę jest niezwykle przyjemny. To afirmacja Ciebie i tego dnia. Zadbaj o siebie w szczególny sposób i podaruj sobie to doświadczenie.

Czym dokładnie jest szycie na miarę?

Szycie na miarę oznacza, że zostanie uszyta jedna sztuka garnituru według miary zebranej z Twojego ciała. Będziesz miał dostęp do jednej z największych kolekcji tkanin w Warszawie od wiodących producentów z Włoch i Anglii. Szycie na miarę to idealne rozwiązanie dla wszystkich Panów Młodych, którzy mają nietypowy pomysł, chcą w każdym szczególe pasować do stylizacji Panny Młodej lub oprawy ślubu. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy tak popularne stały się śluby w stylu retro i vintage, które wymagają bardzo przemyślanych stylizacji.

Jeśli masz nietypowy projekt albo po prostu chcesz spróbować szycia na miarę, jaka może być lepsza okazja?

Cały proces szycia na miarę jest niezwykle przyjemny. To afirmacja Ciebie i tego dnia. Zadbaj o siebie w szczególny sposób i podaruj sobie to doświadczenie. Atencja jaką Cię obdarzymy, skupienie na Tobie, Twoich potrzebach i w końcu posiadanie unikatowego, jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego ubrania to najważniejsze przyjemności szycia na miarę.

Szczególny dzień - Twój szczególny garnitur do ślubu na miarę

Czy szycie na miarę jest trudnym procesem?

Nie masz się czego obawiać - nie będziesz musiał oglądać tysięcy tkanin i wybierać spośród nich! Byłoby idealnie, jeśli będziesz wiedział czego oczekujesz, ale jeśli nie jesteś tego pewny, nic nie szkodzi! Jesteśmy od tego, by ze spokojem przeprowadzić Cię przez ten proces! Opowiedz nam o tym jak wygląda oprawa ślubu, zabierz swoją Narzeczoną aby zdradziła nam szczegóły jej ślubnego wyglądu... To wszystko pomoże nam określić pole poszukiwań i wyczarować razem coś naprawdę pięknego!

Jak wygląda krok po kroku proces szycia garnituru ślubnego na miarę?

Umów spotkanie dzwoniąc na numer 790 227 088 lub pisząc maila na adres kontakt@macaronitomato.pl.
Umów się na pierwsze spotkanie przynajmniej 8-10 tygodni przed ślubem. Będą koniecznie 3 lub 4 spotkania. Na pierwszym spotkaniu zbierzemy miarę, dobierzemy tkaninę, dodatki takie jak guziki czy podszewki. Będziesz mógł spersonalizować swój garnitur decydując czy wyszyć swoje inicjały, datę ślubu, imię ukochanej albo ważne dla Ciebie motto na podszewce.
Później Twój garnitur zostanie uszyty na bazie unikatowego wykroju. Na drugim spotkaniu, które odbędzie się 4 tygodnie później, przymierzysz niewykończony jeszcze garnitur. Na kolejnym spotkaniu garnitur będzie gotowy do odbioru.

Przeczytaj więcej o tym jak przygotować się do zamówienia garnitur na miarę.

Umów wizytę

Fields marked with an * are required