Menu
K

amizelka to idealny dodatek do garnituru. Odmienia go. Ze zwykłego „biurowego” garnitury robi coś niezwykłego. Jeśli zdecydujesz się na kamizelkę kontrastującą (najlepiej szarą) Twój zestaw będzie wyglądał arystokratycznie i niezwykle szykownie. Niemal jak moarning coat czyli brytyjski dzienny strój formalny wybierany przez rodzinę królewską na wszystkie ważne okazje.

Granatowy garnitur z kontrastową kamizelką wprowadziliśmy do kolekcji już kilka lat temu.

Pomysł na taka stylizację tak bardzo Wam się spodobał, że zdjęcia naszych zestawów rozeszły się po sieci. Wielokrotnie odwiedzali nas Panowie Młodzi pokazując nam nasze własne zdjęcia jako inspirację z Pinteresta, nie wiedząc, że przychodzą do autorów owego zdjęcia.

Nasz bestseller- garnitur ślubny z kontrastującą kamizelką

Jakie są zalety garnituru ślubnego z kamizelką?

Kamizelka to idealny dodatek do garnituru. Odmienia go. Ze zwykłego „biurowego” garnitury robi coś niezwykłego. Jeśli zdecydujesz się na kamizelkę kontrastującą (najlepiej szarą) Twój zestaw będzie wyglądał arystokratycznie i niezwykle szykownie. Niemal jak morning coat czyli brytyjski dzienny strój formalny wybierany przez rodzinę królewską na wszystkie ważne okazje.

Jeśli boicie się, że kamizelka w czasie ślubu w lecie to zły pomysł- nic bardziej mylnego. Kamizelka powoduje, że możecie nosić rozpiętą marynarkę. To doda Wam przewiewności. Dodatkowo, kiedy atmosfera w czasie ślubu mocno się rozluźni będziecie mogli zdjąć marynarkę i zostać w samej kamizelce cały czas wyglądając schludnie.