Menu
O

pieramy dystrybucję garniturów The Groom na prestiżowych, cieszących się zaufaniem salonach sukien ślubnych. Dbamy o to, żeby oferta The Groom trafiała tylko do najlepszych.

The Groom to marka ślubnych garniturów męskich. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali od nas nie tylko piękne, dobrze skrojone i doskonale wykonane ubrania, ale przede wszystkim ubrania w dobrym stylu, takie które nawet za 30 lat będą dobra wyglądać na zdjęciach.

Najnowsze trendy pokazują, że sprzedaż garniturów przenosi się ze sklepów sieciowych do sklepów specjalistycznych, które zapewniają lepszą obsługę i produkt odpowiadający na konkretną potrzebę. Pan Młody nie chce iść do ślubu w biznesowym garniturze. To zła wiadomość dla dużych marek mających sklepy w centrach handlowych, ale doskonała dla salonów sukien ślubnych oferujących garnitury męskie.

Proponujemy zupełnie nowatorski sposób handlu i prezentacji kolekcji. Garnitury są na zamówienie, więc sklep nie musi zamrażać pieniędzy w towarze. Wystarczy zakup zestawu przymiarkowego. Jest to niewielka inwestycja, która zwraca się po kilku zamówieniach.

Gwarantujemy, że garnitury The Groom nigdy nie będą dostępne przez internet

Jako twórcy The Groom myślimy o współpracujących z nami salonach, jak o ambasadach dobrego stylu. Chcemy abyście stali się ambasadorami męskiej elegancji, wśród swoich klientów budzili zaufanie, a w lokalnych społecznościach znani byli jako eksperci. Musicie być gotowi na każde pytanie jakie może zadać Pan Młody, musicie lubić i rozumieć męską modę ślubną.

Jeśli chcesz sprzedawać naszą kolekcję i zostać Ambasadorem Macaroni Tomato Warszawa, zadzwoń.

e-mail: biuro@macaronitomato.pl