Menu
T

rzymamy rękę na pulsie. Staramy się zawsze wprowadzać do kolekcji co jest na czasie. Nie inaczej jest i teraz. Rok 2021 to kontynuacja niektórych trendów, ale pokazują się też nowe. Znamy je wszystkie i mamy bogatą ofertę na każdy z nich. Ptaszki ćwierkają, że trendem roku 2021 są śluby rustykalne oraz boho. Jeśli chcesz dowiedzieć się co kryje się pod tymi pojęciami przeczytaj kolejne zakładki. Na naszej stronie znajdziesz również opisy i podpowiedzi kolejnych trendów.

Ubierz się do ślubu w 2021 roku z Macaroni Tomato Wedding
Jeśli chcesz być na czasie i mieć pewność, że twój ślubny strój będzie pasowała do jednego z nich, na pewno razem wykreujemy piękny ślubny zestaw. Wspólnie zinterpretujemy wybrany styl i dostosujemy go do ciebie.

Czy to znaczy, że robimy tylko to co jest aktualnie modne? Nie. Dzięki szyciu na miarę masz ogromne możliwości kreacji. Jeśli Twój ślub w 2021 roku ma być zgodny, z trendami, klasyczny albo zupełnie unikatowy chętnie razem z Tobą wybierzemy się w tą podróż. Opowiedz nam jaki ma być Twój wymarzony garnitur ślubny, a my zadbamy o to by przełożyć Twoje marzenia na język krawiectwa i stylu.

Jakie są trendy ślubne na 2021 rok?

Ślubne trendy są ważne, ale ty zawsze jesteś w centrum uwagi.
Jak już wielokrotnie pisaliśmy, stawiamy na jakość obsługi. Dla nas Ty jesteś najważniejszy. Trendy się zmieniają, dlatego potrzebny jest Ci doświadczony doradca, który będzie wiedział, czy wybrana przez Ciebie stylizacja będzie pasować do twojej figury, cery czy koloru włosów. Jesteśmy miejscem, w którym równie często doradza się klientom konkretne rozwiązania jak i odradza. Dla nas pierwszym przykazaniem jest to, że masz świetnie wyglądać na swoim ślubie. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.