Menu
P

iękny krawat czy mucha, spinki do mankietu, szelki czy piękny pasek- to wszystko ma znaczenie. Dodatki powinny być przysłowiową wisienką na torcie. Ważne jest, aby pomyśleć o nich już na początku procesu, bo pomoże nam to przemyśleć cały zestaw do najdrobniejszego szczegółu. Zaletą tego, że mamy kompleksową ofertę-od garniturów, poprzez buty i koszule po dodatki, że możesz wszystko przymierzyć i zobaczyć finalny efekt.

Krawat czy mucha?

To jedno z częściej zadawanych przez Was pytań. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Dużo zależy od stylizacji oraz Twojej urody. Z doświadczenia wiemy, że muszki lepiej wyglądają na szczupłych mężczyznach o młodzieńczej urodzie. Ale nie ma przeszkód, aby każdy przymierzył i muchę i krawat i zdecydował w czym lepiej wygląda.

Poznaj naszą kolekcję dodatków ślubnych

Szelki czy pasek?

Większość z Was do garnitru zakłada pasek, natomiast my namawiamy naszych panów młodych do spróbowania szelek. Posiadamy w ofercie szelki słynnej angielskiej firmy Albert Thurston, w tym model z białej jedwabnej mory które nosił James Bond.

Szelki, poza tym, że są pięknym męskim dodatkiem, powodują, że spodnie zostają na swoim miejscu przez cały dzień. Szelki przytrzymują również koszulę powodując, że nie wysuwa się tak łatwo ze spodni.