Menu
M

acaroni Tomato Wedding to marka obecna na rynku od 2012 roku. Od tego czasu udało nam się zaskarbić Wasze zaufanie, a ilość Panów Młodych, których ubieramy do ślubu rośnie z roku na rok. Nie boimy się mówić, że jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

W Warszawie po garnitur do ślubu przychodzi się po prostu do Macaroni Tomato Wedding na ul. Krochmalną 58/U2 (wejście od Wroniej).

Wyróżniamy się wieloma latami doświadczenia, doskonałą jakością naszych garniturów, świetną relacją ceny do jakości, ale przede wszystkim jakością obsługi. Nasi doradcy to prawdziwi specjaliści. Ufają im Panny Młode, pokazując swoje suknie ślubne, aby dobrze dobrali garnitur narzeczonego. Ufacie im Wy, powierzając swój wizerunek w tym jednym z najważniejszych dni w życiu.

Jesteśmy marką wielokrotnie nagradzaną tytułem Trendsetters największego bloga ślubnego w Polsce, Bridelle.pl. Posiadamy również certyfikat jakości Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

To wszystko powoduje, że większość z Was trafia do nas z polecenia. Wasze zaufanie to nasza największa wartość.

W naszym Warszawskim butiku kupisz garnitur na ślub lub zamówisz garnitur szyty na miarę specjalnie dla Ciebie, zaopatrzysz się w koszulę miarową lub gotową oraz buty i dodatki. Ubierzemy Cię od stóp do głów. Oczywiście zadbamy również o Twoją rodzinę czy świadka.

Poznaj garnitury do śłubu Macaroni Tomato Wedding

Dla kogo są nasze garnitury na ślub?

Ślub jest dniem Panny Młodej. Nie oszukujmy się Panowie, to ona będzie grać pierwsze skrzypce. Strój Pana Młodego nie może jej przyćmić, ale musi do niej pasować. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na garnitur gotowy czy szyty na miarę, zastanowimy się wspólnie czy będzie pasował do sukni, do oprawy wydarzenia i oczywiście do Ciebie. Zawsze powtarzamy, że wybierając garnitur na ślub należy poświęcić temu maksimum uwagi, aby w czasie ślubu móc o nim zupełnie zapomnieć mając pewność, że jest doskonale dobrany.

Dla kogo są więc nasze garnitury do ślubu? Dla każdego, kto w tym niełatwym procesie chce mieć zaufanego doradcę i przewodnika.

Czym wyróżniają się ślubne garnitury męskie Macaroni Tomato Wedding?

Ślubne garnitury męskie Macaroni Tomato Wedding są szyte w Polsce i zaprojektowane z myślą o sylwetkach polskich mężczyzn. Nie wiem czy wiecie, że każda nacja ma swoje charakterystyczne cechy budowy. To oznacza, że garnitur zaprojektowany z myślą o Włochach nie będzie dobrze leżał na większości mężczyzn znad Wisły. Panowie w Polsce mają szersze i bardziej proste ramiona, większe bicepsy i mocniejsze uda. To wszystko wzięliśmy pod uwagę projektując nasz flagowy garnitur.

Jednak kochamy włoski styl, dlatego zadbaliśmy o to aby nadać naszym garniturom wizualną lekkość i naturalność, tak charakterystyczną dla neapolitańskiego krawiectwa. Ramiona naszych garniturów męskich mają naturalną linię dzięki minimalnej ilości wypełnienia, są lekkie i miękkie. Kieszeń piersiowa cięta jest po łuku (tak zwana barchetta), klapa marynarki jest szeroka co dodatkowo poszerza wizualnie ramiona i klatkę piersiową.

Niezależnie od tego czy kupisz garnitur gotowy, czy zdecydujesz się na serwis szycia na miarę, możesz być pewny, że każdy ślubny garnitur Macaroni Tomato Wedding będzie miał opisane wyżej cechy.