Menu
N

ie bez powodu mówi się, że buty są podstawą wizerunku. Dlaczego? Dobre buty mogą wynieść cały zestaw na wyższy poziom. Jeśli do dobrego garnituru, koszuli i dodatków założysz nieodpowiednie, wyglądające na złej jakości buty, cały zestaw mocno straci, a cały trud włożony w zamówienie pięknego garnituru pójdzie na marne. Dlatego jeśli planuje budżet swojego ślubnego zestawu musisz koniecznie przewidzieć w nim dobre buty.

Buty to podstawa wizerunku

Jakie buty wybrać do ślubu?

Podstawowym butem męskiej garderoby to czarny oxford- czyli prosty but z zamkniętą przyszwą. Możesz też zdecydować się na buty z delikatnym ażurem. Dla stylizacji boho i retro pasują też buty brązowe, koniakowe lub wiśniowe.

Pamiętaj, generalna zasada w doborze butów jest następująca- im prostszy model buta tym bardziej elegancki i formalny.

Podstawą naszej kolekcji są buty hiszpańskiej firmy Berwick. Wszystkie modele można kupić on-line lub przymierzyć i kupić w naszym butiku na Krochmalnej 58/U2. Koniecznie kup buty na kilka tygodni przed ślubem i rozchodź je. Przed samym ślubem wystarczy je wypastować, aby odzyskały blask. Nie obawiaj się również butów na skórzanej podeszwie. W takich butach stopa mniej się poci co ma ogromne znaczenie dla komfortu.