Menu
P

omyśl o marmurowych schodach, kryształowych kandelabrach, srebrnej zastawie i kwartecie smyczkowym. Wnętrza w jakich będzie się odbywał ślub glamour na pewno nie będą minimalistyczne. To przepych, barok. Twój garnitur musi tu pasować.

Jak wygląda suknia w stylu glamour?

Suknia ślubna w stylu glamour będzie miała formę sukni wieczorowej. Nie będzie miała dołu w formie klasycznej „bezy”, cekinów i nadmiernej ilości koronek, ale może być wykończona koralikami, perłami, kryształkami. To suknia, która ma lśnić, mienić się luksusem i stylem.
Krocząc obok kobiety ubranej w ten sposób powinieneś być równie szykowny.

Ślub w stylu Glamour to szyk, klasa, splendor i blichtr- taki powinien być też garnitur

Jak powinien wyglądać garnitur w stylu glamour?

Według nas idealnym wyborem będzie klasyczny smoking z jedwabnymi klapami, które doskonale dopełnią błyszczących elementów jej sukni.
Do smokingu zdecyduj się na muchę i pas hiszpański. W tym stylu nie powinieneś eksperymentować i zakładać na przykład krawata do smokingu. Styl glamour jest wbrew pozorom bardzo mocno osadzony w klasyce.

Jeśli nie chcesz smokingu, zdecyduj się na ciemnogranatowy garnitur z klapą w szpic, ale koniecznie zadbaj wtedy o kilka pięknych jubilerskich elementów takich jak szpilka do kołnierzyka i spinki do mankietu. Na nogi załóż koniecznie czarne, wypastowane na wysoki połysk buty. Żaden inny kolor nie chodzi w grę.