Menu
K

ról męskiej ślubnej garderoby jest jeden. To granatowy garnitur. Ale w tym roku przybyło mu konkurentów.

garnitur granatowy od lat utrzymuje się na liście bestsellerów, ponieważ jest to wybór bezpieczny i uniwersalny. Taki garnitur pasuje na ślub niemal w każdym stylu, można go też wykorzystać po ślubie na inne okazje. Wiemy, że słowo „bezpieczny” nie jest szczególnie sexy. Ale uwierzcie nam, taki gartnitur może być bardzo spektakularny. Jeśli wykonany jest z pięknej lekko połyskującej tkaniny pokazującej naturalną oleistość wełny, jeśli dobrane są do niego odpowiednie ciekawe dodatki, granatowy ganitur jest królem męskiej garderoby, który nie krzyczy, nie zwraca na siebie uwagi, ale daje poczucie pewności siebie i elegancji. Mężczyzna ubrany w niego mówi: wiem kim jestem i nie muszę tego na siłę pokazywać.

Szary ganritur
Szarość to drugi po granacie najważniejszy i najbardziej uniwersalny kolor w męskiej szafie. Dlaczego? Bo prawie każdy mężczyzna wygląda w nim korzystnie. Pamiętajcie, że szary garnitur do ślubu nie powinien być zbyt jasny. Okazja formalna wymaga bowiem nieco ciemniejszej tkaniny. Garnitury szare są często wybierane przez mężczyzn. którzy chcą się ubrać w stylu boho czy vintage. Wygląda szczególnie dobrze z kamizelką w tym samym kolorze.

Brązowy garnitur

Brązowe garnitury to objawienie ostatnich sezonów. Nasi klienci zamawiają ich niemal tak dużo jak garniurów granatowych. Nie dziwi nas to bo style retro i vintage do których pasują brązowe garnitur królują w tym roku.

Przychodząc do Macaroni Tomato Wedding masz pewność, że razem znajdziemy odpowiedni odcień. Szycie na miarę daje nam wybór spośród setek tkanin dlatego możesz być pewny, że wybierzemy optymalną tkaninę.