Menu
J

eśli masz nietypowy projekt i chcesz podkreślić szczególny dzień szczególnym ubraniem zrobionym tylko dla Ciebie, wybierz garnitur szyty na miarę.

Szycie na miarę oznacza, że zostanie uszyta jedna sztuka garnituru według miary zebranej z twojego ciała. Będziesz miał dostęp do jednej z największych kolekcji tkanin w Warszawie od wiodących producentów z Włoch i Anglii. Szycie na miarę idealne rozwiązanie dla wszystkich Panów Młodych którzy mają nietypowy pomysł, chcą w każdym szczególe pasować do stylizacji Panny Młodej lub oprawy ślubu. Jest to szczególnie ważne teraz kiedy tak popularne stały się śluby w stylu retro i vintage, które wymagają bardzo przemyślanych stylizacji.

Cały proces szycia na miarę jest niezwykle przyjemny. To afirmacja ciebie i Tego dnia. Zadbaj o siebie w szczególny sposób i podaruj sobie to doświadczenie. Atencja jaką Cię obdarzymy, skupienie na Tobie, Twoich potrzebach i w końcu posiadanie unikatowego, jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego ubrania to najważniejsze przyjemności szycia na miarę.

Szczególny dzień - Twój szczególny garnitur do ślubu na miarę

Czy szycie na miarę jest trudnym procesem?
Nie masz się czego bać Nie będziesz musiał oglądać tysięcy tkanin. Przeprowadzimy cię przez proces szycia na miarę twojego garnituru ślubnego bezpiecznie. Z twojej strony oczekujemy jednak współdziałania i twórczego wkładu. Przychodząc do nas na pierwszą wizytę zastanów się czego szukasz. Jeśli nie jesteś pewny jak chcesz być ubrany- nic nie szkodzi. O tego masz nas. Zastanów się w takim przypadku jak wygląda oprawa ślubu, niech Twoje narzeczona opowie nam o swojej sukni. To wszystko pomoże nam określić pole poszukiwań i wyczarować razem coś naprawdę pięknego.

Jak wygląda krok po kroku proces szycia mojego garnituru ślubnego na miarę?
Umów spotkanie dzwoniąc na numer 790 227 088 lub pisząc maila na adres kontakt@macaronitomato.pl.

Umów się na pierwsze spotkanie przynajmniej 8-10 tygodni przed ślubem. Będą koniecznie 3 lub 4 spotkania. Na pierwszym spotkaniu zbierzemy miarę, dobierzemy tkaninę, dodatki takie jak guziki czy podszewki. Będziesz mógł spersonalizować swój garnitur decydując czy wyszyć swoje inicjały, albo może datę ślubu, imię ukochanej albo ważne dla siebie motto na podszewce lub w niewidocznym miejscu pod kołnierzem marynarki.

Później twój garnitur zostanie uszyty na bazie unikatowego wykroju. Na drugim spotkaniu, które odbędzie się 4 tygodnie później przymierzysz niewykończony jeszcze garnitur. Na kolejnym spotkaniu wykończony garnitur będzie gotowy do odbioru.

Umów wizytę

Fields marked with an * are required