Menu
S

zycie garnituru jest procesem przyjemnym i niepowtarzalnym. Dla wielu z Was może być koniecznością, jeśli macie na przykład sylwetkę koszykarza albo chcecie iść do ślubu w nietypowym garniturze, którego po prostu nie można znaleźć na wieszaku.

Szycie na miarę oznacza wolność kreacji- możliwość wyboru tkaniny spośród tysięcy opcji, wyboru podszewek, guzików, obszyć i oczywiście kroju garnituru. Od przybytku głowa boli? Spokojnie, w tym artykule napiszemy krok po kroku jak przejść ten proces bezpiecznie, przyjemnie, szybko i z dobrym skutkiem.

Wielu z Was przychodzi do nas już z konkretnym pomysłem lub inspiracją zaczerpniętą z Pinteresta. Nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie. Pozwoli nam to poznać Wasz gust i oczekiwania. Razem obejrzymy zdjęcia i zweryfikujemy czy dana inspiracja będzie do Was pasować. Pamiętajcie, że nie każdy dobrze wygląda we wszystkim. Jeśli widzicie zdjęcie Latynosa w beżowym garniturze, nie znaczy to, że będzie w nim dobrze wyglądał blondyn o czerwonych policzkach. Ale nie martwcie się, jesteśmy po to, żeby doradzić lub odradzić.

A jeśli nie mam pomysłu na swój garnitur, to co?

Nic nie szkodzi. W tedy spodziewaj się pytań dotyczących stylu samego ślubu, jego oprawy i miejsca w jakim będzie się odbywał. To da nam orientację, czy szukacie rozwiązań klasycznych i ponadczasowych, czy chcemy wykreować wspólnie coś szalonego.

Czy garnitur będzie pasował do sukni pani młodej?

Polska tradycja mówi, że Pan Młody nie powinien widzieć sukni swojej przyszłej żony przed ślubem. Ale my możemy. Wielokrotnie Wasze narzeczone pokazują nam w tajemnicy zdjęcia sukni, żeby zweryfikować, czy wszystko będzie razem grało.

Wybór tkaniny

Wybór tkaniny z jakiej będzie wykonany garnitur to najważniejsza część procesu. W największym stopniu określi on styl Waszego garnituru. Spokojnie, nie musicie przeglądać kilku tysięcy tkanin. Po wstępnej rozmowie będziemy doskonale orientować się czego szukacie i pokażemy Wam najbardziej odpowiedni opcje, oczywiście zostawiając duży margines wyboru i opcji.

Masz zamiar schudną albo przypakować żeby przenieść wybrankę przez próg?

Kudos. My też lubimy spoty. Pamiętaj tylko, że 5 kilogramów wagi to mniej więcej jeden rozmiar. Jeśli zbierzemy miarę, będziemy szyć garnitur na osobę jaką zmierzyliśmy. Jeśli za kilka tygodnie później, na przymiarce, pojawi się terminator to mamy problem. Oczywiście, niewielkie (2-3 kg) wahania wagi nie są problemem. Jednak, jeśli planujesz totalną metamorfozę zapraszamy do nas, kiedy twoja sylwetka będzie już bliska optimum.

Ilie czasu zarezerwować?

W praktyce planując szycie na miarę zjawiacie się u nas kilka razy. Pierwsza, niezobowiązująca wizyta często ma dać Wam poczucie czy nasze wibracje zgadzają się z Waszymi, czy dobrze się u nas czujecie, czy nasz styl odpowiada Waszemu. Na takie pierwsze spotkanie zapraszamy w każdej chwili, nie ma potrzeby umawiania się na nie na sztywną godzinę, jednak oczywiście będzie nam miło, jeśli uprzedzicie nas o wizycie.

Na kolejne spotkanie, w czasie którego zamawiamy garnitur koniecznie należy się umówić. Zarezerwujcie sobie przynajmniej godzinę na wizytę. Później czekają Was jeszcze dwie wizyty w czasie których zrobimy pierwszą poprawkę i wydamy gotowy garnitur. Et voila. Teraz świetnie ubrani możecie cieszyć się najważniejszych dniem w roku i mieć pewność, że za 30 lat wciąż będziecie podziwiać swój garnitur na ślubnych zdjęciach!

Umów wizytę

Fields marked with an * are required