Menu
W

esele na łące, stoły przykryte obrusami z koronki, drewniana szopa przystrojona lampionami. To jeden z obrazków który mamy na myśli kiedy myślimy styp boho.

Albo taki: modny klub z lat 60-tych ze starą mozaiką na ścienie i lastriko, stare Volvo którym jedziecie do ślubu- to kolejny obrazek. Tak może wyglądać ślub w stylu boho.

Ten styl nie jest ściśle skodyfikowany. Jest na granicy stylów.

Suknia Twojej wybranki w tym stylu będzie prosta, bez trenu i rozbudowanych ozdób. Ale nie bądź zaskoczonych, jeśli na ramiona zarzuci koronkowy szalik po babci.

Garnitur ślubny boho to swoboda, luz, kolor i łamanie konwencji

Jaki powinien być garnitur ślubny w stylu boho?
Strój Pana Młodego w stylu boho nie jest ściśle określony. To zabawa z konwencja. Można go żartobliwie określić jako styl klasyczny w którym puściły uszczelki. Pomyśl o klasycznym garniturze, ale w nieco jaśniejszym odcieniu, a zamiast krawata załóż kolorową albo drewnianą muchę. To styl, w którym nie ma sztywnych reguł, jeśli chodzi o dobór kolorów, więc buty mogą być brązowe.

W tym stylu będzie też garnitur w kolorze bakłażanowym (bardzo ostatnio modnym) lub butelkowej zieleni (kolejny hit), doskonale będzie też pasował lniany beżowy garnitur. Oczywiście za każdym razem ważne jest gdzie i kiedy odbywa się ślub. Dobór tkaniny powinien pasować nie tylko do sukni Panny Młodej, ale też do pory roku i anturażu ślubu. Krótko mówiąc, w stylu boho znajdziesz klasyczne formy i kroje oraz mało klasyczne dodatki lub kolory bazowe garniturów.