Menu
G

arnitur to nie wszystko, dlatego w sklepie Macaroni Tomato kupisz lub zmówisz koszulę ślubną. Czy wiesz, ile koszula powinna wystawać z mankietu koszuli? Ile powinna wystawać nad kołnierzem marynarki? Jaki krój kołnierzyka pasuje do Twojej twarzy? Nie musisz tego wiedzieć. My to wiemy.

Znajdziesz u nas klasyki ślubnych koszul, koszule na spinki, koszule z krytą plisą do muchy i piękne koszule pin collar z jubilerską spinką. Jeśli żadna z koszul gotowych nie będzie spełniała Twoich oczekiwań, uszyjemy dla Ciebie koszulę na miarę. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dobrania tkaniny, kroju kołnierzyka, kroju mankietów oraz oczywiście doskonałe dopasowanie. Zaletą koszula na miarę jest też możliwość personalizacji przez wykonanie monogramu.

Zadbaj o najlepszą koszulę do ślubu

Jakość koszul ślubnych Macaroni Tomato Wedding.

Wszystkie koszule Macaroni Tomato Wedding charakteryzują się najwyższą jakością. Co to oznacza?

Po pierwsza szyte są gęstym ściegiem minimum 7 szwów na centymetr. Szwy są umieszczone blisko brzegu dla schludnego, czystego wyglądu. Guziki przyszyte są metodą ascolite. Wszystkie szwy boczne to szwy bieliźniane, które nie podrażniają skóry. Do wykonania naszych koszul używamy wyłącznie tkanin bawełnianych two ply z najwyższej jakości bawełny egipskiej i południowo amerykańskiej bawełny pima cotton.

Koszula ecru do ślubu.

Koszula ecru to jeden ze ślubnych mitów, który jak potwór z Loch Ness wraca co wiosnę. Uznaliśmy za naszą misję walczyć z tym szkodliwym mitem. Męska koszula ślubna powinna być biała. Zdajemy sobie sprawę, że suknia Panny młodej będzie ecru lub śmietankowa, jednak nie ma potrzeby łączenia tych dwóch rzeczy. Męska koszula w kolorze ecru będzie sprawiała wrażenie starej i spłowiałej. Nie obawiajcie się również tego, że suknia panny młodej będzie wyglądała na brudną przy tej koszuli. Nie będzie. Dlatego jeszcze raz podkreślamy- męska koszula ślubna nie powinna być koloru ecru.