Menu
P

otrzeba matką wynalazków. Wiadomo w jakich okolicznościach powstał trend na mikrośluby. Wielu z Was nie zdecyduje się na duże przyjęcie na 150 osób. Postanowicie się spotkać w dużo mniejszym gronie. Mimo dynamicznie zmieniającej się kwestii ograniczeń, zdecydujecie się na bardziej kameralne przyjęcie. Decyzja ta podyktowana jest troską o najbliższych.

Nie patrzcie na to jak na rezygnację. Raczej jak na afirmację waszej miłości. To Wasz dzień, Wasze święto, niezależnie od oprawy będzie w nim najważniejsi i z pewnością pięknie wspominać do końca życia.

Od par, które decydują się na mikroślub słyszymy wręcz, że to wybawienie. Mniejsze przedsięwzięcie organizacyjne oznacza mniejszy stres, mniejsze koszty. To daje Wam przestrzeń, aby naprawdę skupić się na sobie.

Mikrośluby - nowy trend ślubny

Jaki się ubrać na mikroślub?

Jedno jest pewne. W czasie mikroślubu to Wy jesteście najważniejsi. Tym bardziej powinniście o siebie zadbać i pomyśleć o idealnym wyglądzie. Chcecie dobrze wyglądać na zdjęciach. W takich okolicznościach zadbanie o siebie jest szczególnie ważne. Namawiamy Was abyście planując mikroślub zaplanowali uszycie garnitur na miarę, zamiast kupowanie gotowego garnituru z wieszaka. Dlaczego? Ponieważ sam proces szycia stanie się jedną z chwil celebracji Waszego ślubu. Skoro sama uroczystość ma być okrojona, zadbajcie o to, żeby dookoła niego działy się rzeczy ciekawe, przyjemne i podkreślające ten dzień.