Menu
W

yobraź sobie, że wybrałeś u nas gotowy garnitur, podoba ci się krój i kolor, ale właśnie okazało się, że brakuje Twojego rozmiaru. W takim wypadku zaproponujemy Ci właśnie usługę MTO. Będzie to oznaczało doszycie garnituru w wybranym modelu, tkaninie i rozmiarze, którego właśnie brakuje.

Garnitur Made To Order oznacza dosłownie garnitur na zamówienie. Jednak podkreślamy, że nie jest to garnitur na miarę.

W tej ofercie garnitur będzie kosztował tyle samo co garnitur gotowy.
Oprócz tego masz możliwość wybrania tkaniny spośród ograniczonej oferty kilkudziesięciu najczęściej sprzedawanych tkanin oraz wybór modelu, podszewki i guzików. Jednak przy zamówieniu takiego garnitur nie jest zbierana szczegółowa miara jak w szyciu na miarę, dlatego jest to oferta dla Panów, na których nasze garnitur gotowe leżą dobrze i nie wymagają większych modyfikacji.

Co to jest garnitur Made To Order?

Czym różnie się MTO od szycia na miarę?

Garnitur Made To Order oznacza doszycie gotowego garnituru w wybranym rozmiarze i kolorze. Jednak wykrój, na bazie którego jest szyty garnitur nie podlega żadnym modyfikacjom. Tylko w szyciu na miarę wykrój jest robiony specjalnie dla ciebie po zebraniu szczegółowej miary. W szyciu MTO masz możliwość wyboru tylko spośród ograniczonej oferty tkanin, natomiast w szyciu na miarę masz dostęp do kilku tysięcy tkanin. Garnitury szyte na miarę są też droższe dlatego właśnie, że nie są szyte na bazie typowego wykroju, ale trzeba go stworzyć do każdego indywidualnego zamówienia.

Jak długo trwa zamówienie garnituru MTO?

Doszycie garnitur Made To Order trwa około 4 do 5 tygodni. Takie garnitury, zazwyczaj wymagają jeszcze drobnych poprawek krawieckich na miejscu, dlatego zarezerwuj sobie 8 do 10 tygodni na zamówienie.

Umów wizytę

Fields marked with an * are required