Menu
22 marca 2016 r.

Nasi Panowie Młodzi

Ubieramy Panów Młodych do ślubu już ponad 3 lata. Przychodzicie do nas nierzadko z rodzinami, każdy chce uczestniczyć w tym fascynującym procesie. Dla nas to wielka przyjemność i zaszczyt, że nam ufacie i dobrze się u nas czujecie.

Większość nowych klientów dociera do nas z polecenia, dla nas to zawsze znak, że w poprzednim roku dobrze zrobiliśmy to co do nas należy. Z roku na rok liczba Panów Młodych jakim doradzamy rośnie. Poza słowami podziękowania, chciałem podzielić się swoimi uwagami i obserwacjami. A nuż pomogą one Wam podjąć decyzję w czym chcecie wystąpić na swoim ślubie.

PRZYGOTUJ SIĘ

Nie musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz. My jesteśmy od tego, żeby to zasugerować. Chcielibyśmy jednak, aby proces zamówienia był rozmową, nie monologiem. Warto żebyś się zastanowił jak chcesz się tego dnia czuć, czy uroczystość ma być bardzo formalna czy nie… W skrócie, byś wiedział jaki ma być klimat ślubu. Omów to ze swoją narzeczoną, w końcu to jej dzień. Poszperaj w internecie, to niewyczerpane źródło inspiracji. Im więcej inspiracji znajdziesz, w im większej ilości słów będziesz potrafił opisać czego chcesz, tym lepiej. Wysiłek, który włożysz w przygotowanie da nam pewność, że się zrozumiemy.

milena-artur-00171 milena-artur-00146-kopia milena-artur-00133

WYRÓŻNIJ SIĘ

Chodzi mi o to, że taki dzień jak ślub warto podkreślić, podkręcić trochę strój. Wybierając klasyczny granatowy garnitur, upewnij się, że dodatki są ciekawe. Nie chcesz przecież wyglądać jak urzędnik, któremu brakuje tylko teczki w ręce. Wszyscy w The Groom gorąco polecamy granatowe klasyki, ale zachęcamy by nieco odmienić ich stylistykę. Ostre klapy, łukowata kieszonka piersiowa, ciekawe guziki, odpowiednia koszula – szycie na zamówienie daje wiele możliwości personalizacji. Z naszego doświadczenia wynika, że ciekawsze i bardziej przemyślane zestawy po prostu lepiej wyglądają. Wiem to. Mam w głowie swoją skalę uśmiechu „klienta przed lustrem”. Wskaźnik idzie w górę wraz z dodawaniem kolejnych elementów: szpilka do kołnierzyka, kamizelka, kamizelka dwurzędowa itd. Wyróżnij się, ale pozostając w dobrym guście. Zresztą, na zły gust Ci nie pozwolimy.

Ostre klapy, łukowata kieszonka piersiowa, ciekawe guziki, odpowiednia koszula – szycie na miarę daje wiele możliwości personalizacji.

ZADBAJ O FAJNĄ PAMIĄTKĘ I WSPOMNIENIA

Pamiętaj, że będziesz oglądał zdjęcia z tego dnia całe życie. Ty i dziesiątki innych osób. To zmienia skalę prawda? Zrób co możesz, żeby na tych zdjęciach wyglądać spektakularnie. Oczywiście, uśmiech na twarzy jest najważniejszy i tego dnia gwarantowany, ale odpowiedni ubiór pomoże lepiej wypaść na fotografiach.

Pamiętaj, że szyjemy Twoje ubranie, w którym TY masz czuć się dobrze.

BĄDŹ OTWARTY NA NASZE POMYSŁY, NIE CHCEMY CIĘ SKRZYWDZIĆ

Wracamy do punktu 1. Jeśli sam nie masz bardzo sprecyzowanej wizji tego jak masz być ubrany, z pewnością oddasz się w nasze ręce. Będziesz skazany na nasz gust i nasze wybory. I bardzo dobrze! Jeśli  chcesz abyśmy Ci doradzali, to bądź otwarty na nasze pomysły i porady. Może się zdarzyć, że wyjdziesz z salonu z zupełnie innym zestawem niż zamierzałeś, ale uwierz mi, zawsze doradzimy Ci zgodnie z naszym najlepszym przekonaniem i na bazie naszego niemałego doświadczenia. Możesz nam zaufać.

2013-08-17_13-54-49

MIEJ SWOJE ZDANIE

Nie musisz być posiadaczem czarnego pasa w stylu, ale miej swoje zdanie. Pamiętaj, że szyjemy Twoje ubranie, w którym TY masz czuć się dobrze. Zaangażowanie w proces przekłada się bezpośrednio na efekt. Bądź otwarty na nasze pomysły, albo pomysły towarzyszącej Ci narzeczonej, ale bez wahania mów NIE, jeśli coś Ci nie odpowiada.  To w końcu ty masz się dobrze czuć w swoim ubraniu.

12116109_10153171668201305_1990897844_o

Kiedy patrzę na zdjęcia w tej galerii widzę fajnych, pewnych siebie, szczęśliwych Panów Młodych. Jest dla mnie wielką radością, że nasze ubrania pomogły im współtworzyć ten dzień.